Asia Kmiotek

Kasia Kmiotek

Ewa Kmiotek

Bartek Kmiotek

Asia Kmiotek

Bartek Kmiotek

Ewa Kmiotek

Kasia Kmiotek

Kilka słów o Flority Store


Mam na imię Ewa. Od lat zajmuję się florystyką ślubną, dekoracją wnętrz, dekorowaniem różnych imprez okolicznościowych, ale także domów i miejsc pracy. Zaczęło się od hobby, potem tworzyłam dekoracje dla rodziny, znajomych i przyjaciół.

Razem z mężem prowadzimy kwiaciarnię oraz mamy naszą pracownię florystyczną w której przygotowujemy dekoracje i realizujemy nasze pomysły artystyczne.

Od blisko 25 lat zajmujemy się organizacją imprez zarówno pod kątem oprawy florystycznej, fotograficznej, barmańskiej jak i oprawy muzycznej oraz oświetleniowej.

Współpracujemy ze świetnymi architektami wnętrz, fotografami, plastykami i artystami - zadzwoń do nas, a pomożemy i doradzimy.

Działamy na terenie Śląska i Małopolski, ale jeśli trzeba dojechać na drugi koniec Polski by zrobić jakąś piękną dekorację, też jest to możliwe.Moją największą miłością są kwiaty i to właśnie z miłości do tworzenia pięknych dekoracji kwiatowych, z myślą o wrażliwości moich klientów - mogę realizować swoje i Państwa niesamowite pomysły.

 

 

 

Reszta zespołu:

Odwiedź nas:

 

Strona została sfinansowana ze środków środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Poddziałanie 1.1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój